Listaxe de Profesores de Centros Clínicos

Complexo Hospitalario de Pontevedra (CHOP) – Provincial

Rúa Loureiro Crespo, 1 | 36001 Pontevedra | 986 800 000

Nome Especialidade Teléfono Email
Álvarez Groba, Mª del Rocio Fisioterapia Neurolóxica Adultos 986 807 041 rocio.alvarez.groba@sergas.es
Aroco Zaballos, Mª Pilar Fisioterapia Neurolóxica Adultos 986 807 041 maria.del.pilar.aroco.zaballos@sergas.es
Crespo Pouso, Ana Isabel Fisioterapia no Linfedema 986 800 000 ana.isabel.crespo.pouso@sergas.es
Fortes Álvarez, Carmen Fisioterapia Neurolóxica Infantil 986 808 305 carmen.fortes.alvarez@sergas.es
Frieiro Novoa, Alfonso Fisioterapia Neurolóxica Adultos 986 807 041 frieiro@uvigo.es

Complexo Hospitalario de Pontevedra (CHOP) – Montecelo

Rúa Mourente, s/n | 36071 Montecelo | 986 800 000

Nome Especialidade Teléfono Email
Amate Lens, María Fisioterapia Osteoarticular 986 800 944 maria.amate.lens@sergas.es
Bouzas López, Mª Esther Fisioterapia Osteoarticular 986 800 936 esther.bouzas.lopez@sergas.es
Fraiz Barbeito, Manuel Fisioterapia Osteoarticular
Desviacións do Raquis
986 800 918 manuel.fraiz.barbeito@sergas.es
Novoa Blanco, Silvia Fisioterapia Osteoarticular 986 800 944 silvia.novoa.blanco@sergas.es
Lozano Rodríguez, Marta Fisioterapia Osteoarticular marta.lozano.rodriguez@sergas.es
Ferreiro Rodríguez, Susana Fisioterapia Osteoarticular susana.ferreiro.rodriguez@sergas.es
Rodríguez Muradas, Julio Fisioterapia Osteoarticular julio.rodriguez.muradas@sergas.es

Hospital POVISA

Rúa Salamanca, 5 | 36211 Vigo | 986 800 000

Nome Especialidade Teléfono Email
García Del Olmo, Alejandro Fisioterapia Neurolóxica Adultos 986 413 144 agarciado@povisa.es
Martín Palomo, Adrián Fisioterapia Respiratoria 986 413 144 amartin@povisa.es

Centro AMENCER

Avda. Das Camelias, s/n | 36211 Vigo | 986 800 000

Nome Especialidade Teléfono Email
Bernardez Pérez, Antonia Mª Fisioterapia Neurolóxica Infantil 986 864 643 fisio1.lourizan@amencer-aspace.org
Del Rio Lopez, Sara Fisioterapia Neurolóxica Infantil 986 864 643 fisio1.lourizan@amencer-aspace.org

Centro Asistencial FREMAP

Rúa San Pedro de Alcántara, 7 – Baixo | 36003 Pontevedra | 986 800 000

Nome Especialidade Teléfono Email
Bascoy Rodríguez, Francisco José Fisioterapia Osteoarticular 986 866 767 francisco_bascoy@fremap.es
Campillo Rodríguez, Ana María Fisioterapia Osteoarticular 986 855 111 ana_campillo@fremap.es

Vithas Salud Fisium

Rúa Eduardo Pondal, 68 | 36003 Pontevedra | 986 868 544

Nome Especialidade Teléfono Email
Lorenzo Salgado, Amalia Fisioterapia Osteoarticular 986 868 544 lorenzoam@vithas.es
Pereira Rodríguez, Mª Trinidad Fisioterapia Osteoarticular 986 868 544 pereiramt@vithas.es
Villaverde Almofrey, Beatriz Fisioterapia Osteoarticular 986 868 544 bea.villaverde@gmail.com

Hospital Comarcal do Salnés

Rúa Ande Rubiáns, s/n | 36619 Vilagarcía de Arousa | 986 800 000

Nome Especialidade Teléfono Email
Bilbao Ogando, Guillermo Fisioterapia Osteoarticular 986 800 000 guillermo.bilbao.ogando@sergas.es

Centro Deportivo Campolongo

Plaza Constitución s/n | 36003 Campolongo | 986 863 855

Nome Especialidade Teléfono Email
Hernandez Lucas, Pablo Fisioterapia Osteoarticular 986 863 855 pahelu88@gmail.com

Sanitas Mayores Residencial Vigo

Rúa do Conde 6 | 36210 Vigo | 986 485 610

Nome Especialidade Teléfono Email
Díaz Vila, Paloma Fisioterapia en Xeriatría 986 485 610 vigo.fisio@sanitas.es

Centro Studio Pilates

Rúa Amado Carballo 8, Baixo | 36002 Pontevedra | 986 869 085

Nome Especialidade Teléfono Email
Aboal Quintás, Sebastián Jesús Fisioterapia Osteoarticular 986 869 085 jesusaboal@impacfitnes.com

Centro Juan XXIII

Rúa Eduardo Blanco Amor, 66 | 36003 Pontevedra | 986 855 018

Nome Especialidade Teléfono Email
Pazos Gómez, Aitor Fisioterapia Neurolóxica Infantil 986 855 018 aitorpazos@hotmail.com

PSA Peugeot-Citroën

Avda. Citroën, 3 | 36210 Vigo | 986 215 068

Nome Especialidade Teléfono Email
Mosquera Puentes, Jesus Fisioterapia Osteoarticular 986 215 144 jesus.mosquera@ext.mpsa.com

Hospital Álvaro Cunqueiro

Rúa Clara Campoamor, 341 | 36312 Beade | 986 811 111

Nome Especialidade Teléfono Email
Caamaño del Castillo, Oscar Fisioterapia Neurolóxica Infantil 986 217 485 oscar.caamano.del.castillo@sergas.es
Rodrigues Gomes, Ricardo Fisioterapia Respiratoria 986 811 111 ricardo.miguel.rodrigues.gomes@sergas.es
Suárez Vicente, Mª Pilar Fisioterapia Respiratoria 986 217 478 maria.pilar.suarez.vicente@sergas.es

Centro de Saúde A Parda

Rúa Gaiteiro Ricardo Portela, s/n | 36004 Pontevedra | 986 868 824

Nome Especialidade Teléfono Email
Bertolo Díaz, Ángeles Fisioterapia Osteoarticular 986 868 824 angeles.bertolo.diaz@sergas.es
Corral Solla, Eva María Fisioterapia Osteoarticular 986 868 824 evamaria.corral.solla@sergas.es

Hospital Nicolás Peña

Avda. Das Camelias, 109 | 36311 Vigo | 986 811 111

Nome Especialidade Teléfono Email
Escobar Herrero, Paloma Fisioterapia Neurolóxica Adultos 986 219 049 paloma.escobar.herrero@sergas.es